KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15407372
nr 1540 7372
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Barn. Signerad Braun, Akvarell. Bladets mått: 31x24 cm, yttermått inklusive ram: 36x34 cm
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:59:01
All världens barn (Lisa Larson)